Menu

Codzienna dawka sportu, czyli kolarstwo romantyczne po Naszemu

Blog będzie skupiał się na odkrywaniu nowych dróg, doskonaleniu umiejętności, zarażaniu innych Naszą pasją oraz czystej zabawie, jaką jest jazda po wszelkiego rodzaju trasach rowerowych w całym kraju.

Pierwszy wpis, ale jakże ciekawy

rozabike93

30572304_362629877590603_2704663661108388100_n

Mówią, że początki bywają trudne. Eh, niestety to prawda. Już przy wymyślaniu tytułu miałem delikatne problemy, ale jako, że moja kreatywność jest niezwykła, to wymyśliłem najbardziej kreatywny tytuł jaki mogłem, a mianowicie - Pierwszy wpis, ale jakże ciekawy. Haha, tak, to był sarkazm z tym kreatywnym tytułem, ale tak miało być. 

Na tą chwilę koniec żartów, a czas na konkrety. Założyłem bloga, żeby był, żeby tak na prawdę ustawić pinezkę facebook'a i mieć większy zasięg na stronie. A co! Należy Nam się. Jestem szczery stąd szczere wyznania.

Będę starał się pisać również sporo o tym Naszym "kolarstwie romantycznym", o podróżach, wyścigach, wspólnych treningach z ludźmi itp. itd., wydaje mi się, że będzie tutaj fajnie, dlatego na tą chwilę kończę ten wpis, a niedługo dodam nowy, który trochę pokaże, co w tym roku już na rowerze zobaczyliśmy. :D 

Przy okazji, wbijajcie na Naszego fejsa! - https://www.facebook.com/rozanscymtb/

rozanscymtb1

Pozdrower!

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

© Codzienna dawka sportu, czyli kolarstwo romantyczne po Naszemu
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci